خانه / اخبار / برگزاری اولین همایش هم اندیشی موسسات قرآنی و خانه های قرآنی شهرستان لنجان

برگزاری اولین همایش هم اندیشی موسسات قرآنی و خانه های قرآنی شهرستان لنجان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه قرآنی تسنیم لنجان ،اولین همایش و هم اندیشی موسسات و خانه های قرآنی شهری و روستایی در روز سوم خرداد ماه ۱۳۹۵ با حضور اکثر افراد و نمایندگان دستگاه های فرهنگی و متولیان موسسات برگزار شد.

این جلسه که با حضور مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان و اعضای هیات مدیره تشکیل شد و اکثر موسسات و خانه های قرآنی شهرستان لنجان در موسسه قرآنی تسنیم لنجان حضور بهم رساندند.

در این جلسه نمایندگان اداره تبلیغات اسلامی ،ادراه اوقاف و اداره ارشاد نیز حضور داشتن.

در ابتدای جلسه با تلاوت یکی از مدیران خانه های قرآنی جلسه رسمیت یافت و مدیرعاملان موسسات و خانه های قرآنی اقدام به معرفی و فعالیت های خود نمودند و همچنین دغدغه  هایی که پیش روی پای آنان است تا بتوانند فعالیت های خود را ادامه بدهند بیان نمودند.

در ادامه نیز نمایندگان دستگاه ها وظایف و اختیارات موجود در دستگاه ها خود را برای حمایت ها و فعالیت های ویژه موسسات و خانه های قرآن را بیان نمودند. 

همچنین مدیر عامل اتحادیه نیز نسبت به پاسخگویی خواسته ها و اقداماتی که انجام شده است و اهداف این همایش را بیان نموده و این اقدام را گامی برای شکل گیری اتحادیه مستقل در شهرستان برشمردند .

در پایان نیز با رای مدیران موسسات و خانه های قرآن شهری و روستایی آقای رضا یاوری مدیر عامل موسسه قرآنی تسنیم لنجان به عنوان نماینده اتحادیه استان در شهرستان لنجان انتخاب شدند .

منبع:موسسه قرآنی تسنیم لنجان

کانال تلگرام موسسه etasnim@

درباره موسسه قرآنی تسنیم لنجان

ارایه دهنده خدمات آموزشی و پژوهشی قران و معارف اهل بیت (علیه السلام) ویژه تمام مقاطع سنی بصورت حضوری،مجازی و آنلاین با ما همراه باشید . تلفن تسنیم:03152273809

در دست بررسی

برگزاری طرح قرآن کتاب زندگی با محوریت سوره حجرات برگزار شد

به گزارش رسانه موسسه تسنیم: طرح قرآن کتاب زندگی با حضور مشتاقان به قرآن کریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.