طرح ملی جذب خیرین قرآنی (پذیره نویسی سهام معنوی ستایش)

بیمه سلامت تقوی و ایمان یکتا پرستی شما  

«هر ایرانی یک سهامدار قرآنی تسنیم»

 هر که یک درهم در راه خدا بدهد، خداوند برایش هفتصد ثواب مى‏نویسد.پیامبر خدا (صلى‏ الله‏ علیه‏ و‏ آله )

saraya-akherat044وب

آیا شما هم دوست دارید به جمع خادمین و خیرین قرآن کریم بپیوندید و ایمان خود و خانواده را بیمه نمایید ؟

 مردم ایران و مسلمانان ایرانی ارادت خاصی نسبت به قرآن کریم و عترت دارند ، تنها یادگاران رسول اکرم (صلوات الله علیه ) که حتی وصیت نمود که در حال به این دو ریسمان الهی متوسل شوید تا رستگار شوید.

شرکت در جلسات قرآن ،ختم قرآن و دیگر موارد مشابه شاهد چنین ادعایی است . این شوق یادگیری ، تلاوت قرآن کریم و درخدمت قرآن کریم بودن هنگامی دیدنی تر میشود که می بینی هر فرد در جای جای ایران اسلامی سعی میکند که خدمتی هر چند کوچک در حد توان خود چه مادی و چه معنوی  به این کتاب الهی  بنماید . اما واقعا چرا ما امروز خادم قرآن کریم  در محل کار ، زندگی و یا تحصیل خود نباشیم .

موسسه قرآنی تسنیم لنجان  به لطف و یاری حضرت حق و عنایات حضرت  ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف  این بار میخواهد پایه گذار حرکتی باشد که در آن خدمت به  قرآن کریم  محدود به فعالیت در موسسه نباشد .

هر دوستدار قرآن خادمی باشد که در محل کار یا منزل یا محل تحصیل خود در یک روز ویا بیشتر از سال را ، وظیفه خادمی  قرآن را بر عهده بگیرد و خدمتی شایسته به قرآن کریم ، مربیان ،حافظان ،قاریان و محققین قرآنی و تمام فعالان قرآنی بنماید ،باشد که همه ما را نیز در شمار ارادتمندانش به حساب بیاورند .

هرکس با ثبت نام در این طرح به جمع کسانی خواهد پیوست که دوست دارند حداقل یک روزشان را در سال به این کار اختصاص دهند.

این روز میتواند روز تولد خود فرد، سالروز ازدواج، سالروز تولد فرزند، سالروز فوت یا شهادت یکی از نزدیکان و … باشد که ویژگی خاصی داشته باشد که به سادگی از یاد نرود.

به عنوان مثال یک پزشک در این روز که خود را خادم قرآن نامیده، بیمارانی که از طرف موسسه معرفی میشوند با محبت و عطوفت بیشتری با آنان برخورد کند، دستمزدی از آنها دریافت نکند و یا تخفیف ویژه ارایه نماید و یا اگر دریافت میکند عوائد آن روز را به مصرفی که موسسه قرآنی نیازمند است برساند.

یک تعمیرکار، یک کاسب، یک کارمند، یک دانش آموز، یک روحانی، یک معلم، یک دانشجو، یک خانم خانه دار، … میتوانند با این نگاه برای خود در آن روز خدمتی شایسته تعریف کنند.

اگر واقعا کاری ندارند حداقل به یک آیه از قرآن عمل کنند و در آن روز با قرآن انس بیشتری داشته باشند .

مثلا یک خانم خانه دار و یا یک فرد بازنشسته، یک روحانی و یا یک مربی قرآن و …میتواند در روزی که با خود عهد خادمی قرآن  را بسته مثلا مقداری قرآن و یا نماز بخواند و یا کار خیری انجام دهد به نیت تمام محبین و ارادتمندان قرآن کریم  که اکنون در خاک آرمیده اند و دستشان از دنیا کوتاه است و شاید وارثی که به یاد آنها باشد نداشته باشند و یا به قولی بد وارث باشند .

 شاید تجربه یک روز یا بیشتر با قرآن بودن تجربه ای باشد که از این روز قابل دسترسی و تسری به سایر ایاممان باشد. به هرحال به دنبال آنیم که فرهنگ خدمت به قرآن کریم دستاورد این  طرح  باشد .

شاید خیلی ها بخواهند بی ریا و در سکوت به مفاد این طرح عمل کنند بدون آن که کسی با خبر شود و یا شاید هم اکنون نیز دارند این خدمت را انجام میدهند اما حرف ما این است که ثبت نام در این طرح و بیان تجربیات و دریافتها، نکته ای  است که همه ما میتوانیم به یکدیگر منتفل کنیم و به قول یکی از بزرگان از تنها خوری معنوی هم به دور باشیم .

قطعا تشکیل جمعی که همگی به خدمت می اندیشند در ایجاد فضایی که در آن رفتارهای قرآن پسند فراگیر خواهد شد بسیار کمک خواهد کرد. پس همین حالا ثبت نام کنید و دوستان، اطرافیان، همسر، فرزندان، والدین و خواهران و برادرانتان را به عضویت در این کار خیر تشویق نمایید.

ما نیز تلاش خواهیم کرد نقش یک مبلغ و یادآور را داشته باشیم و خود نیز کمر خدمت به خادمان قرآن کریم ببندیم. ما سعی خواهیم کرد که از طریق مختلف  روزهای خدمت خادمان را یادآوری نماییم.

منتظرتان هستیم .

 انفاق کنید و ببخشید و شمارش نکنید که درباره شما شمارش مى‏شود، و خسّت نورزید که درباره شما خسّت ورزیده مى‏شود .پیامبر خدا (صلى ‏الله‏ علیه ‏و ‏آله )

مال، گریبان صاحبش را خواهد گرفت، مگر مالى که در راه آخرت، خرج شده باشد.امام على (علیه ‏السلام)

 

طرح ملی ستایش گامی برای هدف مند تر کردن نذورات و خیرات قرآنی  و ختم صلوت و ختم قرآن کریم برداشته است بطوری که با استقبال خوب از این طرح و مشارکت شما خیّرین محترم در بسیاری از روستا ها  و اماکن مذهبی  مختلف افراد زیادی توانسته اند به فراگیری قرآن و علوم قرآنی بپردازند و ختم قرآن و ختم صلوات در بسیاری از مکان ها برگزار گردد .

تذکرات:

۱-هزینه های این طرح کاملاً مطابق با نیابت و اهداف خیرخواهانه شما مصرف خواهد شد.

۲-سهام های خریداری شده شما صرف نیات شما می شود و قابل عودت و بازگشت نمی باشد.

۳-در صورتیکه سهم های خریداری شده و اهدایی شما خاص باشد هدیه ای نیز به رسم یادبود برای شما ارسال خواهد.

۴-شما حتی می توانید با خرید یک دوره آموزشی و اهدای آن به یک نفر در ثواب قران خواندن آن سهیم باشید .

۵-درصورتیکه که شما رضایت داشته باشید نیات خیر خواهانه شما با نام شما اطلاع رسانی و اجرا خواهد شد.

۶-مبالغی که توسط خیّرین قرآنی اهداء می شود در بازه زمانی شش ماه یکبار پس از بررسی و اجرای برنامه ها و تصویه حساب های مالی به اطلاع خیّرین خواهد رسید.

سهام های معنوی خریداری شده صرف امور خیرخواهد شد و بازگشت نمی شود.

 

 

شماره حساب موسسه قرآنی تسنیم لنجان جهت واریز

هدایا و نذورات نقدی  شماخیرین قرآنی ۳۳۸۴۸۹۰۸۳۵ نزد بانک ملت.

از همین جا می توانید خیرات قرآنی خود را به حساب موسسه بصورت آنلاین واریز نمایید.

خرید سهام معنوی ستایش

 شما هم می توانید با شرکت در این طرح نام خود را به عنوان خیر قرآنی نزد پرودگار ثبت نمایید.

Untitled-11

مهمترین نیازمندی های موسسه برای انجام فعالیت های قرآنی در سطح جامعه به شرح زیر اعلام میگردد امید است با همت شما خیّرین قرآنی این اهداف تحقق یابد:

۱-اهدای زمین و یا ساختمان مناسب برای مکان اداری و کلاس های موسسه

۲-تامین ملزومات اداری و آموزشی موسسه

۳-هزینه چاپ و نشر کتاب های نویسندگان و پژوهشگران قرآنی موسسه

۴-تامین منابع مالی لازم برای اهدای وام قرض الحسنه به قرآن پژوهان

۵-تامین هزینه برگزاری دوره آموزشی

۶-تامین هزینه برگزاری مسابقات قرآنی

۷-تامین هزینه برگزاری اردو های قرآنی

۸-تامین هزینه سخنرانان و قاریان مدعو 

۹-تامین هزینه تولید محتوای آموزشی و تبلیغی در فضای مجازی

۱۰-و… هر آنچه شما پیشنهاد دهید.

ico_Pay

Untitled-11

برای ارتباط بهتر با شما خیر قرآنی و ثبت نام در طرح ملی ستایش لطفاً نام و نام خانوادگی و تعداد سهام خریداری شده را به شماره شبکه های اجتماعی ما ارسال کنید.

شماره شبکه های اجتماعی : ۰۹۱۶۲۹۲۶۸۶۰