سامانه ثبت نام وبینار های آموزشی

برای اینکه ثبت نام در وبینار های آموزشی موسسه تسنیم را انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم.

تمام اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل نمایید.

نحوه ورود به وبینار به شما پیامک  و یا در پیام رسان های ایتا یا بله  اعلام می شود پس اگر برای خط شما پیامک تبلیغاتی مسدود شده است نسبت به اصلاح آن اقدام نمایید و یا از قسمت هرز نامه ها نسبت به دریافت پیامک اقدام کنید.در غیر اینصورت پیامک ها را دریافت نمی کنید.

برای دریافت مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی در پیام رسان ایتا ( فقط بصورت متنی یا صوتی) به شماره ۰۹۲۱۶۴۷۱۷۸۵درخواست خود را ارسال کنید تا راهنمایی های لازم برای شما انجام شود.ظرف مدت کمتر از ۱۲ ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

لازم بذکر است وبینارهایی که دارای هزینه است بصورت خود کار به صفحه پرداخت اینترنتی متصل می شود ولی اگر در پرداخت اینترنتی مشکل داشتید به شماره ۰۹۲۱۶۴۷۱۷۸۵ در ایتا پیام ارسال کنید تا نحوه ثبت نام و شماره کارت بانکی برای پرداخت هزینه شرکت در دوره برای شما ارسال گردد.

لازم بذکر است برای دوره ها گواهینامه حضور  به درخواست شما پس از برگزاری دوره نیز صادر خواهد شد که باید روند آن را انجام دهید تا اقدام لازم صورت پذیرد.

برای درج اعداد صفحه کلید رایانه و یا گوشی خود را نگلیسی کنید

ثبت نام موسسه قرآنی تسنیم لنجان
سامانه ثبت نام کلاسها
  • لطفا تاریخ را مانند ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ثبت کنید
  • ایتا(توجه ما برای اطلاع رسانی پیامک هم ارسال می کنیم اگر پیامک های تبلیغاتی شما مسدود می باشد از هرزنامه پیامک ها مشاهده نمایید و یا نسبت به رفع مسدودی پیامک خود اقدام کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید)
  • در صورتیکه ایمیل دارید بنویسید
  • ۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک عنوان را درج کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.